Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

KOMBINACE

21 HORA + 19-36

Kombinace karty Hora s ostatními kartami, které zkusily vymyslet:

Spimajim, tentononc11, katuska29kolarova

 

 

 

 

 

+ Věž

Toto je neprůstřelná bariéra, přes tohle nejede vlak. Železobeton. Velký problém, velký nepřítel, a navíc neochota to nějak řešit, domluvit se. Velké povyšování, tvrdost, naprostá necitelnost a uzavřenost. Kriminál. Abnormální zničující ambicióznost – člověk, který jede přes „mrtvoly“. Totální Egoista. Překážky a nepřátelství hodně na dlouho. Tohle jen tak nepřejde.

Věž-Hora: Soudy nebo úřady vám způsobí velký problém.


Problémy na úřadech, úřední jednání, která se pro nás nevyvíjí dobře, jsou zablokovaná, nehybná. Po problémech ve vztahu přichází rozchod a vzájemná zatvrzelost. Neochota k ústupkům, nulové vstřícné gesto. Člověk z kamene, někdo kdo chce být výš než ostatní, ale ve skutečnosti je jen a jen sám. Nedobrovolná samota, opuštěnost, odloučení. Absence citu, jen tvrdost a neústupnost.


+ Park

Nemožnost jít do společnosti, Nějaké omezení – zákaz, fóbie, zdravotní omezení. Zábrany bavit se. Společenský neúspěch, společenská neoblíbenost. Vysoká ambiciózní společnost do které není snadné se dostat – ale spíš tvrdí lidé, co se s ničím nepářou a nebudou vůbec přátelští, Egoisti.Rekreace na horách.


Velká společnost. Sochaři. Problémy na veřejnosti, strach z ní, blok na veřejnosti. Dav.


+ Cesty

Velmi obtížné rozhodnutí nebo velká zábrana, která brání člověku se nějak rozhodnout. Volit „ze dvou zel to menší“.


Nabízí se nám několik řešení problémů. Je jen na nás, pro jaké řešení se rozhodneme. Ale je potřeba zvolit jeden směr, aby se překážka dala nějak obejít. Pěší turistika v horách. Poselství typu, že i za nejvyšší horou světa je zase údolí a normální život, jde jen o to překážku překonat.


+ Myši

Myši-Hora: ztráty se budou zvětšovat a způsobí vám velký problém. Exekuce, obstavení účtu kvůli dluhům. Citová prázdnota, necitelný člověk.

Hora-Myši: překážka nebo nepřátelství se postupně rozdrobí, přejde. Vydržte.


David a Goliáš. Malost a velikost. Přesto se myši přes překážku prokoušou, dostanou se na druhou stranu, tak jak potřebují. Překážka bude překonána, obejita. A to velice rychle a důmyslně. Zmizí, ale ne třeba vždy čistými prostředky.


+ Srdce

Srdce z kamene.


Problémy v lásce, zablokované city, srdce z kamene. Láska, které překonala mnohé překážky. Láska, které je okolím bráněno.


+ Prsten

Vztah z rozumu. Nemožnost uzavřít smlouvu. Odpor k manželství. Opakující se problémy.


Pevná smlouva, kterou jen tak něco nezruší. Problémy a bloky ve vztahu. Velký problém je v tom, že stále stojíme na místě a děláme něco dokola, nic se nemění. Prsten s drahým kamenem.


+ Kniha

Problém o kterém ještě nevíte. Negramotnost, nevzdělanost, intelektuální omezenost. Těžká zkouška. Bude velmi obtížné zjistit to, co nevíte.


Velké tajemství. Problém, o kterém se nemluví, který se neřeší, dělá se, že není. Překážka se přechází mlčky. Problémy se studiem.


+ Dopis

Komunikace nebude, ztráta spojení. Odmítnutí, vyjádření nějakého odporu nebo nepřátelství.Nechtít komunikovat.


Problémy s nepřímou komunikací, na úřadech, s "papíry", s dokumenty. Letité dokumenty, archiválie. Problémy lze překonat nepřímou komunikací.


+ Pán

Zatvrzelý nepřístupný muž, tvrdý, necitlivý, egoistický, ambiciózní. Horolezec. Muž, co má velké problémy.


Tlustý muž. Frustrovaný a zamindrákovaný muž. Někdo, kdo dělá problémy, nepřítel, který se nehne ze svého stanoviska. Blok ve vztahu k tomuto muži. Kameník, sochař, horolezec, člověk v letech.


+ Dáma

Tvrdá necitlivá žena, možná korpulentní. Mužatka. Horolezkyně. Loktařka, ranařka. Ambiciózní. Nebo žena, co má velký problém, zažila něco, co jí způsobilo blok, je díky tomu zabejčená a nepřátelská k okolí.


Tlustá žena. Frustrovaná a zamindrákovaná žena. Někdo, kdo dělá problémy, nepřítelkyně, která se nehne ze svého stanoviska. Blok ve vztahu k této ženě. Kamenice, sochařka, horolezkyně, žena v letech.


+ Lilie

Impotence. Být bez rodiny nebo mít se svou rodinou nějaký problém.


Problémy v rodině, překážky, bloky, mindráky tamtéž. Nepřátelství v rodině. Taktéž bloky, zábrany v sexuální oblasti. Lilie + Hora: Uzavřenost v rodině, samotářská rodina, má daleko k jiným, separuje se.


+ Slunce

Přebytek energie, válcovat druhé. Egoismus. Ambicióznost.

Hora-Slunce: bude sice problém, ale nebojte, dopadne to dobře.


Egoismus, sebestřednost. Cílevědomost a velké ambice. Jít si za svým i přes mrtvoly. Překážka sama odezní, vysvitne po ní slunce.


+ Měsíc

Citová zatvrzelost, nedostatek intuice nebo představivosti. Žádný talent.


Problémy, ve kterých se utápíme, neustále na ně myslíme a nejsme schopni řešit nic jiného. Pesimismus. Nedostatek citu, uměleckého nadání, romantiky.


+ Klíč

Problémy máte jisté. Nedostanete „něco“ snadno, naopak to bude obtížné. Nemít nic jistého. Mít řešení problému.


Problémy se seberealizací, jistotami. Možná byla ohrožena nějaká z našich životních jistot. Je ohrožena naše bezpečnost.


+ Ryby

Velká výhra, velký prospěch, hromada peněz.

Ztratit směr, nepůjde to snadno, neproplujete. Být „na suchu“. Problémy se budou množit, jeden vyřešíte, vynoří se druhý.


Problémy s alkoholem. Finanční těžkosti.


+ Kotva

Trvalá překážka, nebo nepřátelství. Nehybnost. Jakékoliv pozitivní vyhlídky jsou velmi vzdálené – v nedohlednu.


Problémy v práci. Také znuděnost vlastním životem, chceme se hnout, nebaví nás být stále na místě, cítíme se tím omezeni a svázáni. Připoutanost k něčemu (někomu), kterou vnímáme jako negativní. Nějaká závislost, břemeno.


+ Kříž

Uf, šeredná kombinace, nějaký definitivní konec, přes který bude problém se přenést, bude na vás dlouho doléhat, budete z toho mít velký problém. Osudový těžký úkol, osudová výzva, těžká překážka, které se ale nejde vyhnout, bude to muset absolvovat a bude to hodně obtížné.


Problémy konečně končí. Překážku zdoláme. Nebo naopak nějaký osudový a velmi vážný problém.

  

 

 

 

 

 

 

 

Poslední komentáře
07.06.2016 22:06:53: tam, co si vybrat :-? konsolidace půjček kb
16.06.2015 18:11:02: velmi dobrý nápad :-D rychla pujcka 2000
 
http://www.spimajim.nazory.eu/