Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

9 KYTICE

Kytice

 
 • Jalea

Kytice
ahoj chtěla bych se zeptat co s kyticí? Vím co by měla přibližně znamenat ale zdá se mi to strašně široký pojem. Jak jí vykládáte vy?

 • katuska29kolarova
  kromě toho co víme všichni ještě snad usmíření,pohoda,klídek,radost

 •  Jalea
  samé dobre zprávy. Má to vůbec nějaký negativní význam?

 •  katuska29kolarova
  negativní význam-třeba,že když se o kytku nebudeš starat,uvadne..přenesený negativní význam.Takže když pane na vztah,tak třeba vztah má šanci,ale je třeba se o něj starat,živit ho,atd.

 •  Versea
  I kytice může mít negativní význam,ale ne sama o sobě, ale v kombinaci s jinou kartou - např. kytice+rakev nebo rakev+kytice. Význam psát nebudu, to si domyslíte samy - je to dost negativní.

 • katuska29kolarova
  stává se i mě často,že vidím real,že je špatnej a dokonce i budoucnost a vyjde mi překrásná karta.tak se tam snažím v tom číst.Bez dokládání.Hlavně vztahy..příklad: vztah s mužem o kterém vím,že mě nemiluje a nikdy milovat nebude,je zadaný nebo ženatý a čeká rodinu a já se ptám,co ode mě očekává neboco se mnou zamýšlí / za předpokladu že mluvíme,jako že mluvíme/ a padne karta SRDCE nebudu ji prostě číst,tak jak by ji četl asi každý..tam nemuže být o lásce ani řeči,ale..třeba chce abych na něj nezanevřela,abych se na něj nezlobila,abych ho měla ráda,abychom byli přátelé..prostě nechce nic špatného....ale lásku nechce a zamilovaný není..

 •  Jilie.Julie
  taky by to mohlo značit,že je to záležitost,která Ti srdce ranilo nebo je hluboko v srdci ukrytá..je to zkrátka něco co ze srdce jen tak nedostaneš..je to typická srdeční záležitost,kdy to danou osobu raní přímo do srdce a vůbec o lásce či zamilování není řeč..je těžké odhadnout co právě daná karta chce říci

 • m.a.adelaide
  Ahoj taky se pripojím
   srdce -láska , krásné city - fajn,
   ale moc lásky škodí - taková ta opičí láska až za hrob nebo taková ta jakoby "láska" která je vlastně jenom ze zištných či jiných důvodů ( a obvykle ne dobrých..) , která k sobě někoho poutám, láka až do extrému někoho vlastnit a ovládat (přes srdce). m§že to být i nekontrolovaně zbujelá a nekritická láska jenom sama k sobě...

  každá mince má dvě strany a každá karta pozotivní i negativní význa,
   a mockrát se mi v životě stalo, že jsem si něco moc a moc přála - a ono se to nevyplnilo, nebo nějak pokazilo, bylo mi to moc líto , a nakonec běh věcí ukázal, že je¨sem vlastně měla obrovské štěstí a čekalo mě ještě něco lepšího, a kdyby se mi splnilo to přání, tak to byl vlastně krok špatným směrem a získala bych mnohem míň ( pokud bych se rovnou nedostala třeba do nějakých problémů).
  třeba takhle mi nepřijde až úplně negativní rakev - neco skončilo, aby mohlo něco nového začít, nebo jezdec prý karta pozitivní - dobrá zpráva ??? je dobrá sice dobrá zpráva, že dostanu fůru peněz, ale protože z dědictví - někdo, kdo mě měl rád a odkázal mi je, musel umřít - dobrá zpráva nebo špatná ? ani v živote není všecko jenom černé nebo jenom bílé.
   tak,.
  m.a.

 • Jilie.Julie

  v kytici vidím nabídku,dárek,také se může jednat o bylinky či léky,taktéž kytice,která potěší co se týče osoby jde o ženu,mladou,krásnou v negativním bych tam viděla byliny jako marihuana nebo jiné omamné látky v lécích 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
http://www.spimajim.nazory.eu/