Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

22 CESTY

CESTY

 
 • katuska29kolarova - 05.11.08 10:07:24

CESTY..opět zkuste najít negativní význam.. jediný můj postřeh zejména díky denním kartám,je ŽE NĚCO MOC ŘEŠÍM,V NĚČEM SE VRTÁM..

Taky mě zajímá,co k Cestám jako radu.Tak jsem zvědavá

 • SnoopyR
  No a někdy taky že musíš něco udělat a nechce se ti.

 • slunecnice.elle
  V negativním významu bych to viděla na nerozhodnost. Jako radu bych doporučovala rozhodnutí neodkládat ani se mu nevyhýbat. Nepochybovat o sobě a vlastní schopnosti umět se rozhodnout.

 • spimajim
  ty mě vycházejí jako rozhodování. Muset se rozhodnout v nějaké záležitosti nebo se praostě rozmyslet co a jak dál. Přemýšlení nad dalším postupem a tak...a k té negativnosti - pro mě je to typicky neutrální karta. pozitivní nebo negativní význam jí podle mě dávají až další karty a okolnosti.
  Příklad Cesty-Myši = rozhodnutí nepadne nebo bude odloženo - negativní stav, ale ta negace nejde z těch Cest samotných.

 • maagdal
  Dobře, a co když třeba se ptáš na radu, co máš v nějaké situaci dělat a vytáhneš si cesty. Pak je mi jasný, že se musím rozhodnout, ale jak? Když třeba dělám výklad, kde jsou cesty jako výsledek. Dokládáte pak na to nebo jak zjistíte, jak se máte rozhodnout?

 • katuska29kolarova
  ony výklady na rozhovodání jsou celkově složité,takže já bych v tomto případě volila výklad,kde zvolíš varianty,pokud máš jakýsi nápad,jak situaci řešit.Jako radu,kdybych vytáhla kartu cesty,tak bych asi doporučila to co píše slunečnice výše.Neodkládat rozhodnutí,nepochybovat o sobě a svých schopnostech..a jinak doložit

 • spimajim
  No já si myslím, že jsou v životě prostě situace, kdy ti karty v tomto neporadí - musíš se rozhodnout SAMA. Karty přece za člověka nerozhodují ani ho nevodí za ručičku. Myslím si, že toto po nich chtít je eticky dost nesprávné. Je to snaha se vyhnout vlastnímu životu a vlastní zodpovědnosti.

 • maagdal
  Nevim jestli se tak špatně vyjadřuju, ale nikdy jsem po kartách nechtěla aby za mě rozhodovali. Za svůj život si nesu svoji zodpovědnost a kolikrát udělám přesný opak toho, než co mi vyšlo v kartách. Spíš mě zajímalo, když jsem v situaci, se kterou si nevím rady, a ty cesty mi tam vyjdou jako výsledek. Protože tam je to logické, že se člověk musí rozhodnout, to vím i bez karet, ale tam bych třeba pak potřebovala nastínit možnosti, jak se rozhodnout, když momentálně nevím kudy kam.

 • katuska29kolarova
  no Magdi,tady akorát tak doložit..Když jde pouze o výklad s otázkou..z velké tabule je jasné,že se to vyčte lépe.Napadá mě jediné,člověk co přichází s prosbou o radu,stejně většinou tam někde vzadu ví co má dělat,určitě má v hlavě alternativy a řešení..určitě je jich víc a určitě je jedna která převládá..Pokud bych nechtěla dokládat,a padla by tato karta,řekla bych udělej to,co cítíš že je správné.Máš šanci něco změnit a je vhodná doba.Opravdu ted mám na mysli jen jednu jedinou kartu a tou jsou ty spropadené cesty Řekla bych,promysli to,dej si čas,nedělej unáhlené závěry,ale je vhodná doba to řešit.Nic víc mě k jedné kartě nenapadá,protože bych asi doložila.stejně

 • katuska29kolarova

Tak shrnu CESTY
je to karta neutrální,poukazuje na nutnost najít východisko,řešení,jako rada: neodkládat rozhodnutí,nevyhýbat se rozhodnutí,nepochybovat o sobě,naučit se rozhodovat..
ještě mě napadlo,nedělat unáhlená rozhodnutí,dvakrát měř jednou řež..atd rada

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
http://www.spimajim.nazory.eu/