Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

diskuze, články

KŘÍŽ V PRAXI

Diskuze z diskuzního fóra Karty LENORMAND na Seznam.cz o tom, jak se projevuje karta Kříž v praxi.


 

KARTA KŘÍŽ V PRAXI


diskutující:

spimajim, katuska29kolarova, LianaRe

22. - 23.02.09spimajim

Jakou praktickou zkušenost s KŘÍŽEM máte vy?
V knihách je spojena buď s rozpadem nebo s tvrzením, že je něco osudové.
Přiznám se, že mě se ve výkladech zatím celkem vyhýbá a kde padl, se zase nic tak převratného nedělo - na to, jak ta karta působí děsivě a významně. Co se nějakých ztrát nebo konců týče, mám mnohem horší zkušenosti s Kosou, Rakví a Myšima.
Jestli je něco osudové nebo nikoliv je pro mě celkem nepotřebná informace, prostě se mi to děje. Že to je osudové to na tom nic nemění, nějak to musím prožít tak či onak. I ti, kterým vykládám.

Takže nějak si ve výkladu s interpretací této karty nevím rady, když se mi objeví, jsem spíš na rozpacích, čuju něco negativního, většinou ale ani nevím co a mnohdy se vlastně nestane nic moc.

 

katuska29kolarova

u mě právě, když je kříž, je to rozchod definitivní. Jinak,často jsem ve výkladech měla muže na domu Kříže,on byl nějakým způsobem zásadní,ale NE OSUDOVÝ tam jsem to musela přehodnotit,většinou zpětný vazby -ano-potkala jsem muže,ale-byl takový a takový a nejsme spolu.Takže když jsem viděla v nějakém výkladu na domě Kříže muže,už jsem to viděla malinko jinak.Vlastně bych o Kříži mohla mluvit víceméně ve spojitosti s tím trápením.Jinak nic víc.. tedy nebyl osudový v tom smyslu,jak si někdo o osudovosti myslí,že NAPOŘÁD.

 

spimajim
Takže když vyjde Kříž na vztah, je to podle definitivní nebo ne?
A když je tedy nějak spojen s OSK, tak to podle tebe znamená co? Polopatě....

 

katuska29kolarova
Já podle svý praxe kříž jako definitivní konec nemám..spíš jen nějaké trápení které se ještě potáhne a budu si ho muset vyžrat.Záleží na mě,jestli se v tom budu babrat nebo to nechám být.
Hodně jsem měla výklady kdy byla na Kříži osobní karta.většinou chlap.Vykládám ženským.Ten chlap byl většinou nový partner,ale za nějakou dobu přišel rozchod nebo problémy.Ten muž pro tu ženu byl nějakým způsoben zásadní,třeba těžko se s ním loučila,ale taky s ním prožila nějakou tu bolest.Něco co by nečekala.
Takže to z mojí praxe.
Já sama měla partnera na Kříži.K rozchodu došlo,už vlastně jak jsem tu tabuli dělala byl konec,ale nebyl defititivní..jenže tam je to spíš spojeno s problémy,záleží zase co je na domě Kříže,ale pokud jde o mě a o Kříž,nemám ho v případě rozchodu jako definitivní a většinou je spojen spíš s trápením..
Takže podle mě jsou opravdu,jak řikáš ty horší karty.

...pokud rozchod,tak sice náhle,ale ne definitivně a spíš na dlouho.Takový těžký rozchod, já už nevim,jak to mám říct..

 

LianaRe
Já myslím, že Kříž je rozchod ale hoodně těžký. Ne že bych měla hodně zkušeností s Lenormandem, ale na Kříž jsem již v tomto kontextu narazila.

Mám pocit, že je to takové pořád pokoušení se lepit, mít důvody racionální, proč v tom setrvávat a do toho se vrací pořád nějaký ten signál, že to není to pravé ořechové. Někdy to může být i situace neumí být spolu ani bez sebe.

 

spimajim
Hele, a ještě jinak, jak vnímáš jestli je Kříž před nebo za kartou - bavme se třeba o těch nejoblínějších vztazích - takže před nebo za Prstenem a Srdcem?

 

katuska29kolarova
přiznám se,že toto mi dělalo problémy vždy a většinou jsem se taky řídila tím,co cítím já.Tady zase spíš vidím problémy,nebo nějakou tíhu.At na srdci nebo ve vztahu.Kříž Prsten Kříž Srdce Ještě osudová láska,osudový vztah,nějak zásadní,ale já si už dneska pod pojmem osudová láska nevim co si představit.Zase spíš tu bolest.To spíš Strom -Srdce je pro mě hezčí.
A opačně-řídím se pocitem,a okolních karet a tak dokola všeho.Tady si to ted nějak neumim ani pořádně vybavit,pro mě je to spojeno s minulostí.Láska už není.Třeba.Nevím,fakt řikám co ted nějak myslím.

 

spimajim
Na jednu stranu to co píšeš má dost logiku. Když se říká: "pani, vy s nim (tim) máte kříž", většinou to neznamená, že jsi o to přišla, ale že si s tím něco nepěkného "užíváš".
Osudová láska to je pro mě taky pochybné označení - ale zase je tu logika. Nejvíc si pamatuješ ty věci, co nejvíc bolí. Zapíšou se ti nejvíc, dá se je tedy označovat za osudové. Co bolí, to pro tebe bude osudové.
Jenže v praxi někomu říct "osudový vztah (partner)", tak ví prd a většinou si bude myslet že to znamená životní vztah. Přitom osudové podle mě může být i setkání s chlapem, co tě znásilní, protože to tě prostě poznamená nezvratně.

 

katuska29kolarova
jo jo,tak nějak jsem to myslela,stále ta osudovost spojená s kartou Kříž pro mě značí právě tu bolest,tíhu.To smutné,nepříjemné a špatně zapomínatelné.Osudová láska-třeba,že jsem s dotyčným měla dítě,nebo s ním prožila moc zásadních zálažitostí,které mě poznamenaly.Třeba horkou lásku,ale taky bolest.
Dva muže ve svém životě já považuji za své osudové,nicméně,ani s jedním nejsem.Pouze jsem dostala jakousi příležitost,která mě poznamenala.Jedna na celej život.Je malá a má brýle.Ta druhá ještě doznívá.

 

 

 


Poslední komentáře
30.06.2009 17:37:41: Já mám kříž ve vztahu spojený s osudem.Rozešla jsem se s mužem a za rok jsme se zase dali dohromady....
 
http://www.spimajim.nazory.eu/