Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

ČTYŘI OTÁZKY II.

CO MI KARTA RADÍ?

Zde si můžete přečíst, jak by význam jedné karty jako odpověď na tuto otázku četly:

spimajim, katuska29kolarova, Liana Re a tentononc11

Někdy se ve významu shodly, jindy ne. :-))

 

1.JEZDEC

Buďte aktivní, něco pro to udělejte, snažte se nějak, komunikujte, ozvěte se, ukažte se.


udělejte první krok,chopte se iniciativy,nenechte se ničím a nikým odradit,myslete pozitivněji.na co ještě čekáte?buďte aktivní, sportujte, neseďte doma a někam vyrazte. Vaše vynaložená snaha se vám vrátí.

2. JETEL

Buďte v pohodě, vše dopadne dobře. Využijte všechny šance, riskujte, budete mít štěstí.radujte se,bavte se,vše dopadne dobře.ačkoli to tak nevypadá, budete mít v této věci neskutečné štěstíužívejte si své malé štěstí, děkujte za drobné denní radosti, mějte oči otevřené.

3. LOĎ

Vše si dobře a do detailů neplánujte a pak svůj záměr krok po kroku zodpovědně realizujte. Podle otázky zvažte cestu – někam jet, přestěhovat se, přemístnit, něco zásadně změnit.tady bych radila netlačit na pilu,nechat věci dojít přirozeným způsobem,vše bude jak má -jen všechno má svůj časuskutečněte své sny a touhy je k tomu vhodná doba. Cestujte!

4.DŮM

Uklidněte se, jděte domů, nebo někam mezi blízké lidi, co jsou vaší oporou. Nebo buďte sami, dopřejte si trochu soukromí.stůjte si za svým,nenechte se odradit,buďte zásadoví,pevní,rozhodní,hlídejte si své soukromí,osobní věci,střežte si svéto je to pravé ořechové pro Vásužívejte si klidu svého domova, buďte se svými nejbližšími, nic neměňte.

5.STROM

Uklidněte se a nedělejte nic, nechte to být, ať se to vyvine nějak samo. Buďte trpěliví.nebuďte těžkopádní,nepřešlapujte na jednom místě,nečekejte,až někdo něco udělá za vás.Taky bych radila i tu pevnost a rozhodnost,ale ne za každou cenu..třeba udělat kompropis.Vyrazte si do přírody, dejte pozor na své zdraví, nebo si taky jeden den pěkně prolenošte a odpočiňte si. Nedělejte žádné změny.

6.MRAK

Nebojte se potíží, nebudou trvat navěky. Když nebude zbytí, udělejte sami bouřku, vyčistí se tím vzduch.nemlžit,mluvte na rovinu,nevytvářejte si domněnky,udělejte si jasno,ptejte se ,mluvte,nebojte se.ruce pryč od toho, to nemůže klapnoutNestresujte se, žádné potíže netrvají věčnost! Za mraky se obvykle skrývá slunce.

7.HAD

Jděte na to chytře, využijte svoje ženské přednosti. Ale spíš volte okliku a nějakou strategii, neodkrývejte svoje karty. Nevzdávejte se, i kdyby vše mělo trochu trvat a komplikovat se.jednejte chytřeji než ti druzí,volte jinou taktiku,buďte rafinovaní ale ne za cenu podrazu nebo nějaké úmyslné škodynejspíš budete nuceni, aby jste se ubránili.buďte rafinovaní a strategičtí. I cesta oklikami je cesta.

8.RAKEV

Skončete to, nechte to odejít, vzdejte to, nechte to být.přehodnoťe své předsudky,předsevzetí,názory.Dívejte se na věci i pohledem jiných,nebudte pesimista,negativista.Ukončete záležitosti se ktetými nelze hnout,nechte spát minulost a začněte znova.Nechte věci přirozeně " zemřít"zřejmě jste už začali, takže rychle od toho pryč.Je čas nechat neužitečné a neprospěšné věci ve vašem životě odejít. Bude to sice bolet, ale posune vás to.

9.KYTICE

Buďte v pohodě, chovejte se přátelsky, mile, vesele, smírně.Pokud je to možné zkuste se usmířit, neškodil by ani nějaký dáreček nebo vstřícné gesto. Nebo vyražte někam s kamarádkou, odpočiňte si. Možná je i čas trochu se zkrášlit.buďte sví,přirození,příjemní,hraví.Bavte se ,choďte do společnosti,navštěvujte přátele,občas si udělejte radost něčím sami.Buďte zdvořilí,příjemní.nahoďte úsměv a do tohoslavte, radujte se, vyrazte k sestře na návštěvu nebo za kamarádkou. Čeká vás bezproblémové období. Zajděte si na kosmetiku, ke kadeřnici.

10. KOSA

Udělejte razantní překvapivé gesto, zaútočte. Něco přerušte nebo skončete. Buďte nekompromisní.nedělejte unáhlené závěry,nebudte agresivní v jednání,nesnažte se za každou cenu prosazovat.Nebo tázně ukončete nějakou vaši nepříjemnou záležitost,nekoukat do leva do prava.ano, ale bude to dřinanebojte se radikálních činů.

11. PRUTY

Komunikujte, pokud to nepůjde po dobrém, tak se i pohádejte.Mluvte,komunikujte,diskutujte,hledejte řešení,kompromisy,nehádejte se,neubližujte.komunikujte, mluvte, klidně i ostřejším tónem.

12. PTÁCI

Snažte se. Komunikujte, řešte to, nějak se angažujte. Zatelefonujte.


není třeba si dělat těžkou hlavu ze všeho,buďte uvolněnější,není třeba křečí.Komunikujte,zatelefonujte,klidně si dovolte i nějaký úlet,něco co by jste za jiných okolností neudělali.


může se vám to vymknout z rukou


komunikujte, pracujte i za cenu drobného vyčerpání a stresu. Ozvěte se svým rodičům.

13. DÍTĚ

Nedělejte si starosti, důvěřujte, nic za tím nehledejte. Budte přímí, otevření, bezstarostní, volte spíše hravý přístup. Neřešte to, vyřeší to jiní.


je čas na něco úplně nového. Začněte nový projekt apod. Je čas založit rodinu.Buďte hraví,nelamte si hlavu,nezatěžujte se příliš,chce to trošku optimismu.začněte znovu od začátku, začněte nanovo.

14. LIŠKA

Jděte na to hodně mazaně a nikomu nevěřte.


opatrně našlapujte, někde to zavání nebezpečím, takže asi jako na mínovém poli.


buďte chytří až vychytralí. Ani obezřetnost vám nebude na škodu. Přechytračte někoho.Buďte chytří.Nejchytřejší,chraňte se,braňte se,jednejte rafinovaně,avšak tak,aby jste nikomu neublížili.buďte tentokrát trochu sobci, myslete na svůj prospěch.

15. MEDVĚD

Dejte najevo sílu a autoritu. Nenechte si nic líbit. Nebo vyhledejte oporu a pomoc u někoho, kdo má pravomoc se vás nějak zastat.


stůjte na pozici, nikam neuhýbejte, žádné kompromisy.


spolehněte se na něčí ochranu nebo ji někomu poskytněte. Řešte právní spory a stůjte si za svým!Důvěřujte si,tomu,že všecko co děláte je správné a v souladu,v rámci vašich možností,jděte si za svým,Buďte silní.Jděte na to silou a když to nepomůže tak ještě větší silou.

16. HVĚZDY

Důvěřujte, udržte si naději. I kdyby se nedalo nic dělat, doufejte v lepší zítřky. Udělejte si jasno. Buďte sami otevření a dobře čitelní, ať mají i ostatní jasno ve vás. Buďte nekonfliktní, ale nemusíte být nijak extra vřelí, spíše je vhodný lehký distanc – co lze řešit na dálku, vyřešte na dálku.Věřte v budoucnost.Nechte věci plynout.Vše bude jak být má.Nechte to "vesmíru".smiřte se s tím, jak to je.

17. ČÁP

Udělejte zásadní změnu. Může spočívat i ve změně místa. Pokud je to potřeba, někam jeďte (třeba něco vyřídit).


vyčkejte, ještě budou nové okolnostiJe čas něco od základů změnit. A to hezky rychle!Změny jsou na místě,je vhodná doba.Odstěhujte se,nebo změnťe taktiku,ve všech směrech začněte se změnami.Otočte.

18. PES

Čekejte a důvěřujte. Buďte loajální. Pomožte nebo se naopak obraťte na přítele s prosbou o pomoc. Buďte trpěliví. Udržte si svůj postoj a názor, ale nechovejte se konfliktně – když bude nejhůř tak „kousněte“ nebo „zavrčte“, ale nedělejte to bez příčiny a nezapomeňte ani na projevení vděčnosti, když bude za co. Nepovyšujte se.Buďte věrní a loajální. Možná někdo z vašich blízkých potřebuje vaši pomoc.Buďte ostražití,hlídejte si své,důvěřujte,ale prověřujte.Buďte přátelští,milí,vstřícní.Není třeba "kousat".

19. VĚŽ

Uzavřete se, stůjte si za svým a buďte „neprůstřelní“. Nenechte se zviklat. Pokud nebude zbytí, vzdalte se, stáhněte se do separé. Buďte sólisty. Věřte si. Zvedněte hlavu, buďte nad věcí.


lepší bude zůstat zavřený domaJe ideální doba na vyřizování úředních záležitostí. Jinak ale buďte rezervovaní a uzavření, není potřeba příliš odhalovat své nitro.stáhněte se na nějaký čas do sebe,nekomunikujte,neupozorňujte na sebe příliš.Dívejte se na věci s nadhledem.


Požádejte o pomoc úřady,snažte se být soběstační,samostatní.
Postavte se na vlastní nohy.Obrňte se.

20. PARK

Jděte do společnosti, odpočiňte si, nějak se rozptylte, pobavte, zrekreujte.


rozhodně, bude to úspěch

Jděte se bavit do společnosti.bavte se,radujte,vyjděte ven s přáteli,seznamujte se,buďte otevření všemu novému,dostali jste šanci,chopte se jí.neberte to zas tak vážně, zítra na tom nikomu nebude záležet.

21. HORA

Buďte zásadoví a nedostupní. Tvrdí a nepřístupní.Stůjte si za svým, nedělejte žádné kompromisy, přes to, co vy chcete „nejede vlak“.

Buďte zásadoví a neuhýbejte ze svých stanovisek.berte „to“ jako výzvu,nebojte se překážek,stůjte si za svým,neuhýbejte,buďte zásadoví,tvrdí,neústupní,jděte si za svým..dělejte "fóry" ("dášu", "kůžičky" :-))) - ale pořádně!

22. CESTY

Musíte se rozhodnout, co dál. Máte na vybranou, je to jen na vás.

Rozhodněte se, ale před tím situaci pořádně zvažte!Nyní je vhodná doba pro rozhodnutí,hledejte alternativy,řešení,jděte po té-pro vás nejlepšé cestě..i za cenu ztrát,či oběti.stanovte si nejprve cíl, lépe budete hledat cestu k němu

23. MYŠI

Vzdejte to, nestojí to za to.

Vaše snaha je marná, raději se zaměřte jiným směrem. Třeba pořádně ukliďte.Nedělejte nic.Ať uděláte cokoli,nebude vám to k užitku.rozeberte to - velký úkol(nebo problém) na více malých. Věnujte pozornost detailům. Musíte se v tom "ponimrat". Ukliďte a vyházejte odpadky (doslova i metaforicky).

24. SRDCE

Jděte za hlasem svého srdce – jinak řečeno, udělejte to, co vás nejvíce potěší.


jinak ani nemůžete s tím entuziazmemCo vám radí vaše srdce? Poslechněte ho.Jednejte dlě vašich přesvědčení,co cítíte,že je správné ,udělejte..

25. PRSTEN

Přijměte závazky, uzavřete smlouvu. Jděte do vztahu, patrnerství, smlouvy. Nebo „něco“ zopakujte.Uzavřete smlouvu, opečovávejte svůj vztah. Jen už vystupte z kruhu!Dostůjte svým slibům,držte slovo,buďte loajální.V otázce na vztahy nebo manželství bych asi doporučila,vážit si toho co máme,hledat ve vztahu nové impulsy,hledat kompromisy,východiska,vztah pokud za to stojí,udržet.

26. KNIHA

Buďte uzavření. Nic neproszrazujte nebo vůbec nekomunikujte. Hledejte odbornou radu.Studujte, vzdělávejte se. Mějte svá tajemství. Všichni nemusí všechno vědět, teď na to není vhodná doba!Učte se,vzdělávejte se,přihlašte se na nějaký kurz,studium,rekvalifikaci.Zkuste být tajemní jak hrad v Karpatech,nevykecejte na sebe hned všechno,nechte si rezervy.
Prostudujte smlouvy,papíry,dokumenty..

27. DOPIS

Komunikujte, ale ne z očí do očí. Pošlete zprávu – sms, dopis, mejl. Neberte vše smrtelně vážně, není všechno tak, jak vypadá – důvěřuj ale prověřuj.Komunikujte (sms, email,..). A moc se nevažte, nebojte se být splachovací a povrchní.Buďte komunikativnější,ne však za každou cenu.nevěřte všemu co se povídá,napište dopis,smsku,ozvěte se někomu.Třeba na to čeká.

28. PÁN

Dejte na něj (nejpravděpodobněji na partnera, ale podle otázky to může být i jiný muž), spolehněte se na něj, vyřešte si to s ním, udělejte to, co by udělal správný muž. Zachovejte se jako chlap – i kdybyste byla žena.Zaměřte svoji pozornost na nějakého muže ve vašem okolí.buďte zásadový,držte se svých názorů,pokud jste žena,chovejte se v jistých situacích jako chlap.

29. DÁMA

Dejte na ni (nejpravděpodobněji na partnerku, ale podle otázky to mlže být i jiná žena) spolehněte se na ni, vyřešte si to s ní, zachovejte se tak, jak by se zachovala správná žena, jste-li muž prostě jednejte citlivě.Pokud je tazatelka žena: udělejte si sama v sobě jasno, teď je čas starat se jen a jen o sebe!snažte se prosadit,zachovejte si však svoji tvář,zůstaňte vždy dámou.

30. LILIE

Buďte naprosto bezelstní a otevření, nekonfliktní, smířliví a mírní. Obraťte se na nějakého rodinného příslušníka. Zachovejte se morálně správně. Mluvte pravdu a chovejte se fér.Pečujte o svoji rodinu a nezanedbávejte ani sex!nebojte se ničeho,buďte stateční.Myslete na sebe a rodinu,užívejte si hýčkejte se.Dopřejte si sex,uvolnění s partnerem nebo sama se sebou

31. SLUNCE

Buďte v pohodě, projevte odvahu a sílu. Buďte velkorysí. Dejte do toho všechnu energii.


vaše pozice se brzo objasní a Vy uvidíte, že ano

Prozářete si den! Čeká vás úspěch, nemusíte se ničeho bát! Jeďte na dovolenou.věřte si buďte optimistější.

32. LUNA

Nedůvěřujte. Buďte opatrní. Dejte na intuici, hlavně pokud vás bude před něčím varovat. Přemýšlejte nad tím a dokud to nepochopíte, nic nepodnikejte.Zrekapitulujte, zavzpomínejte. Buďte klidně i melancholičtí. Zároveň si dobře rozmyslete, jak dál.Zvažujte každý krok..přemýšlejte.Buďte víc vnímavější a citlivější at k sobě nebo k druhým.

33. KLÍČ

Dejte jen na to, co máte jistého. Neriskujte. Snažte se zabezpečit nebo se pojistit, posichrovat.Dbejte na bezpečí. Jinak nezapomínejte, že máte všechno ve svých rukou!Máte v ruce triumf,řešení už je jen na vás.Jinak-je třeba už věci dotáhnout do konce.

34. RYBY

Vyvlékněte se z toho, buďte neurčití. Nic moc nedělejte – plujte s proudem, jděte s davem, nechte to ať to nějak samo vyplyne.


buď teď anebo nikdy, ale nečekejte, že to bude dlouhodobé

Buďte bezstarostní. Nebo: pohlídejte si své finance.neuhýbejte,buďte přímí,hlídejte si peníze finance a majetek,taky svoji duši.

35. KOTVA

Nenechte se zviklat. Buďte neoblomní. Pracujte. Držte se jako klíště, nic neměňte, neodcházejte, nic nerušte, neukončujte. Nehněte se z místa. Buďte spolehliví.Zakotvěte. Není kam spěchat, tady jste teď na určitý čas doma. Nic neměňte, setrvejte, kde jste. Na pořadu dne by mohla být i vaše práce.najděte si práci,jiný druh aktivit,zapojte se do něčeho.

36. KŘÍŽ

Skončete to, ukončete, uzavřete, definitivně opusťe, vzdejte se – i kdyby to bolelo sebevíc.

Rozlučte se s tím. Skončete to.Zkončete vše co vás brzdí.Vztahy,minulost,všecko co vás trápí uzavřete

  

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
http://www.spimajim.nazory.eu/