Karty Lenormand

Stránky určené pro výpisky poznatků o kartách LENORMAND.

ČTYŘI OTÁZKY II.

CO MI KARTA RADÍ NEDĚLAT?

Zde si můžete přečíst, jak by význam jedné karty jako odpověď na tuto otázku četly:

spimajim a tentononc11

Někdy se ve významu shodly, jindy ne. :-))

 

1.JEZDEC

O nic se nesnažte, nic nedělejte, nevyvíjejte žádnou aktivitu. Nikam nejezděte. Nesnažte se o přiblížení. Vyhněte se sportování i flirtování.


Nebuďte aktivní, nechoďte ničemu naproti, počkejte, až to k vám dojde samo. Nedělejte první krok, nic nezačínejte. Nesportujte, necestujte.

2. JETEL

Nedělejte si naděje. Nesázejte, neriskujte. Neberte to na lehkou váhu, nedělejte si z toho legraci, nemyslete, že se to nějak samo srovná.Nečekejte žádné velké štěstí.

3. LOĎ

Nikam nejezděte. Toto si neplánujte. Nečekejte, že se to ještě vyvine, nečekejte posun. Nemyslete na to, nepokládejte to za dobrou příležitost. Nemyslete, že se to zúročí, vyvine. Tenhle podnik nerozjíždějte.Necestujte. Nemalujte si žádné plány. Nechte své touhy odeznít.

4.DŮM

Neuzavírejte se. Nezabydlujte se zde. Neseďte na zadku, nebuďte pasivní. Nebuďte lakomí, nehrabte si jen na svoji hromádku, nemyslete jen na sebe. Pozor na vše v domě. Podle tématu otázky nevytvářejte nebo nečekejte nic trvalého. Nevažte se.Nebuďte zalezlí doma. Nezabývejte se neustále jen svou rodinou a svým domem. Nebuďte pořád stejní a pevní.

5.STROM

Nehazardujte se zdravím. Nebuďte líní, neaktivní, neschopní. Nespokojujte se s tím jak to je.Nebuďte pořád na jednom místě. Nebuďte nudní. Nebuďte apatičtí.

6.MRAK

Nedělejte si starosti, nemalujte čerta na zeď. Nepřeceňujte starosti – každá starost má nějaké východisko. Nechlastejte, nefetujte. Nepřenášejte špatnou náladu na okolí, nevyvolávejte konflikty. Neviďte (s tímto slovním tvarem si nevím rady) to tak černě.


Nemlžte. Nezatemňujte situaci. Nedělejte si zbytečné starosti.

7.HAD

Nekomplikujte to. Nevymýšlejte nějaké obezličky a strategie. Neobcházejte to. Neprotahujte to. Nepodvádějte, nevymýšlejte levárny. Nesoupeřte. Nesnažte se z toho vykroutit. Nesnažte se to za každou cenu udržet. Nehrajte si na femme fatale, vejstřih až na pupek nic neřeší. Nezahejbejte. Nežárlete. S touhle ženou se nezaplétejte.Neintrikujte, nebuďte rafinovaní, nechoďte oklikami, ale jděte přímo!

8.RAKEV

Nic nekončete.Nevěště hlavu, nepropadejte zoufalství, nedělejte žádné hluboké a radikální změny. Nic radikálně nekončete!

9.KYTICE

Nekoketujte, nelichoťte, nesnažte se zalíbit. Neusmiřujte se, nedělejte žádná vstřícná gesta. Nesnažte se vlichotit nějakými prezenty nebo nabídkami. S touhle dívkou si nic nezačínejte.Neflirtujte, nelichoťte. Neslavte.

10. KOSA

Nic nekončete, nedělejte gesta, nebuďte agresivní. Neubližujte, nevyhrožujte, neútočte. Nic nerozdělujte. Jestli máte jít na operaci, nechoďte, hledejte jiné řešení. Nehádejte se. Nesnažte se někoho překvapit – ani kdyby to bylo v dobrém myšleno.Nebuďte agresívní, neútočte. Nečekejte náhlou změnu nebo náhlou sklizeň toho, co jste zasili.

11. PRUTY

Nehádejte se. Nevyvolávejte konflikty, soudy nebo úřady. Nikoho – ani sebe – netrestejte. Raděj snad ani nemluvte.Nehádejte se, nekomunikujte.

12. PTÁCI

Nespěchejte. Netelefonujte. Necestujte. Nebuďte zbrklí, nedělejte nic ve stresu. Nependlujte sem a tam. Nevymýšlejte si hovadiny – nespekulujte v afektu o nějakých blbostech.Nestresujte, nešilte. Nepřelétejte od jednoho k druhému. Nepřehánějte to s prací a komunikací.

13. DÍTĚ

Nebuďte naivní. Nehrajte si. Nezačínejte nic nového.Nebuďte naivní, nevěřte pohádkám, nezahrávejte si.

14. LIŠKA

Nebuďte záludní. Nebuďte nedůvěřiví. Nelžete, nepodvádějte, nepomlouvejte, nepřetvařujte se, nebuďte srabi.Nepřehánějte to s opatrností a nedůvěrou. Nesnažte se někoho přechytračit.

15. MEDVĚD

Nedělejte ramena, nejděte na to silou, nesnažte se to (nebo ho, ji, je) převálcovat mocí. Nezačínejte si s úřady nebo soudy.Nesnažte se být nevyžádanou autoritou, ochráncem.

16. HVĚZDY

Nedělejte si iluze a naděje. Nebuďte namyšlení, nemyslete si, že jste bůhví co. Nepovyšujte se. Nebuďte odtažití a chladní.Nesněte, nenechte věci volně plynout, proberte se z letargie! Nebuďte studení a krutí.

17. ČÁP

Nic neměňte, nikam necestujte, nestěhujte se.Nic rychle neměňte, nestěhujte se.

18. PES

Nečekejte. Zde nesetrvávejte, s tímto se nesnažte přátelit nebo paktovat.


Nekamaraďte se s každým. Nedělejte nic, co je dlouhodobé, na dlouhé lokte.

19. VĚŽ

Neseparujte se, neodtahujte se, nepovyšujte se.Neuzavírejte se před světem, nepovyšujte se nad ostatní, nebuďte moc komisní a odtažití.

20. PARK

Toto je nevhodná společnost, nesetrvávejte v ní. Netravte čas tímto druhem zábavy nebo odpočinku. Na tutu schůzku nechoďte.Nechoďte do společnosti, nestůjte o publicitu a proslulost. Nesnažte se zapůsobit na jiné.

21. HORA

Nedělejte naschvály, nebuďte nepřátelští.Nebuďte frustrovaní a zablokovaní. Nemějte srdce z kamene.

22. CESTY

Teď se nerozhodujte.Nečiňte žádná závažná rozhodnutí, neoddělujte se od proudu.

23. MYŠI

Nezatracujte to, nevzdávejte to. Netrapte se tím. Nedělejte si dluhy.Nevzdávejte se toho.

24. SRDCE

Zde se citově neangažujte.Neřešte to citem a srdcem.

25. PRSTEN

Nenavazujte vztah, neuzavírejte smlouvu. Neopakujte „něco“.Nebuďte v bludném kruhu, neopakujte stále stejnou chybu.

26. KNIHA

Nebuďte tajnůstkářští, uzavření. Nemlčte.Nebuďte tajemní. Moc nechytračte a významně nemlčte.

27. DOPIS

Nekomunikujte – nebo alespoň ne nepřímo. Nevěřte zprávám.Nekomunikujte povrchně, nepište maily, dopisy a sms.

28. PÁN

S tímto mužem si nezačínejte, nevěřte mu, nespoléhejte na něj, neusilujte o něj...prostě v kontextu otázky – tento muž NE. Jste-li muž, zde se neprosazujte, toto není vaše místo, teď nejde o to, co VY chcete. Jste-li žena, nesnažte se zde uplatňovat autoritu.Nesnažte se mít mužské vlastnosti. Nesnažte se o toho muže.

29. DÁMA

S touto ženou si nezačínejte, nevěřte jí, nespoléhejte na ní, neusilujte o ní....prostě v kontextu otázky – tato žena NE. Jste-li žena, zde se neprosazujte, toto není vaše místo, teď nejde o to, co VY chcete. Jste-li muž, zde není na místě citlivost, soucit, účast.Nesnažte se mít ženské vlastnosti. Nesnažte se o tu ženu, nezačínejte si s ní.

30. LILIE

Vyhněte se nějakým sexuálním výstřelkům.


Nesetrvávejte jen ve společnosti nejbližších, nemyslete jen na sex. Nehrajte si na moralistu a svatouška.

31. SLUNCE

Do tohoto nevkládajte energii, nebuďte přehnaně optimističtí.Neberte to pozitivně.Nezařte. Nebuďte přehnaně optimističtí a bezstarostní.

32. LUNA

S tímto se netrapte, nemyslete na to, nesněte o tom.


Nebuďte melancholičtí a přecitlivělí.

33. KLÍČ

Ještě to neuzavírejte. O toto neusilujte. Nezpečeťujte to ještě. Toto se nesnažte získat vytrvalostí.Nebuďte si ničím jisti.

34. RYBY

Neutrácejte, neinvestujte, nepůjčujte si. Nebuďte nejistí, „neobracejte kabát“ podle toho, co je zrovna výhodné, neměňte stále názory. Nesnažte se z toho vyklouznout. Nejděte s davem. Nenechávejte tomu volný průběh, že to nějak samo dopadne. Nechlastejte.


Nebuďte příliš chladní a přelétaví. Neinvestujte, nehýbejte penězi. Nepijte.

35. KOTVA

Zde nepracujte. Zde nesetrvávejte, zde se nevažte. Nedělejte si naděje. Nevytvářejte si na tomto závislost.Nepracujte v tomto případě, nevažte se.

36. KŘÍŽ

Nic neukončujte. Nikoho netrapte (ani sebe).Nekončete to, nemějte strach.

 

   

  

 

 

 

 

 

 

Poslední komentáře
07.06.2016 20:27:30: Jak jsi sám ;-) multirent půjčka
 
http://www.spimajim.nazory.eu/